1

 01 

Agnieszka Machnio
Senior Professional Programs Manager CEE
JOHNSON&JOHNSON Poland Consumer
//spoldzielniapr.com/wp-content/uploads/2019/11/a_machnio.jpg

Spółdzielnia PR jest agencją, z którą podjęliśmy współpracę blisko 5 lat temu. Połączyły nas pasja do niezwykłych projektów i chęć tworzenia komunikacji innej, iż zwykle. We współpracy z kreatywnym i odważnym zespołem Spółdzielni PR powstało wiele projektów komunikacyjno- szkoleniowych wszystkie stworzone dla marki JOHNSON’S®. Do najważniejszych zaliczam: 4 kampanie społeczne – każda poświęcona innej tematyce związanej z rozwojem i pielęgnacja dziecka, kilkadziesiąt ogólnopolskich warsztatów skierowanych zarówno dla profesjonalistów z obszaru ochrony zdrowia, ale również dla rodziców spodziewających się dziecka oraz tych z dziećmi do lat trzech, współpraca z kluczowymi dla naszych projektów ekspertami różnych dziedzin oraz organizacjami z branży medycznej. Na szczególne podkreślenie zasługuje wielkie zaangażowanie zespołu Spółdzielni, gotowość twórcza, kreatywność, oraz duże wyczucie smaku i zamiłowanie do wysokiej jakości.

Współpraca ze Spółdzielnią PR przyniosła nam bardzo dobrą widoczność naszych kampanii, bardzo wysokie oceny jakości warsztatów, bardzo dobre relacje z klientami obecnymi w naszych projektach oraz oczekiwany i zakładany skutek zmian w postrzeganiu marki – był to cel, jaki pastwiliśmy sobie na początku współpracy.

2

 01 

Michał Piernikowski
Dyrektor Łódź Art Center
//spoldzielniapr.com/wp-content/uploads/2019/04/M.P.png

Komunikację PR 12. edycji Łódź Design Festival postanowiliśmy po raz pierwszy w historii Festiwalu poprowadzić z zewnętrzną agencją. Było to związane m.in. ze zmianą terminu z jesiennego na wiosenny, a tym samym bardzo krótkim czasem na promocję. W konkursie wybraliśmy Spółdzielnię PR ze względu na profesjonalizm i specjalizację w branży designu i architektury oraz zaproponowaną koncepcję. Dziewczyny świetnie czują temat – są gośćmi ŁDF co roku i od początku dało się odczuć, że to ich żywioł. Współpracując z nami, wykorzystały w pełni kompetencje i wyjątkowe relacje, które tworzą z dziennikarzami. Zespół Spółdzielni wsparł nas w prowadzeniu kluczowych wydarzeń Festiwalu jak konferencja prasowa czy gala otwarcia oraz koordynował pracę Biura Prasowego. Dzięki Spółdzielni ŁDF przebiegał przy zaangażowaniu wszystkich najważniejszych tytułów z obszaru designu, architektury, mediów regionalnych i wybranych magazynów opiniotwórczych. Dzięki temu osiągnęliśmy bardzo wysokie wsparcie komunikacyjne i merytoryczne publikacje.

3

 01 

Mikołaj Wierszyłłowski
PROJEKTANT, WŁAŚCICIEL STUDIA WIERSZYŁŁOWSKI I PROJEKTANCI
//spoldzielniapr.com/wp-content/uploads/2019/03/mikolaj_wierszyllowski.jpg

„Doświadczenie i dobra znajomość pola działania. Uśmiech, optymizm, pozytywna energia którymi potrafią zarażać, a do tego niezliczone kontakty w świecie mediów. Czy potrzeba czegoś więcej będąc specjalistą PR. Moim zdaniem taka jest właśnie spółdzielnia PR i to działa.”

4

 01 

Ake Rudolf
HEAD OF PROJECT, INTERNATIONAL DESIGN CENTER BERLIN
//spoldzielniapr.com/wp-content/uploads/2019/03/ake_rudolf.jpg

„Mieliśmy przyjemność pracować z dobrze sprofilowanym i profesjonalnym zespołem Spółdzielni PR przy budowaniu niemiecko-polskiego projektu opartego na design networkingu “Berlin-Poland 2013-2014”. W rezultacie Spółdzielnia PR osiągnęła dla nas bardzo satysfakcjonujący efekt w postaci merytorycznych publikacji medialnych na temat naszych działań.”

5

 01 

Marek Cecuła
ARTYSTA, CERAMIK, ZAŁOŻYCIEL STUDIA MODUS DESIGN, DYREKTOR KREATYWNY POLSKICH FABRYK PORCELANY
//spoldzielniapr.com/wp-content/uploads/2019/03/marek_cecula.jpg

„Z czystym sumieniem polecić mogę usługi Spółdzielni PR z Poznania. W czasie ponadrocznej współpracy w zakresie kompleksowej obsługi promocyjnej nowych linii produktowych m.in. kolekcji Mix&Match, organizacji eventów prasowych i promocyjnych, firma wykazała się wysokim profesjonalizmem. Świadcząc usługi rzecznictwa prasowego, udzieliła nieocenionego wsparcia wizerunkowego firmie Modus Design i marce Ćmielów Design Studio.”

6

 01 

Marta Bartoszek
TEAM LEADER HILDING ANDERS POLSKA SP. Z O.O.
//spoldzielniapr.com/wp-content/uploads/2019/03/marta-bartosza.jpg

„Współpraca ze Spółdzielnią PR to sama przyjemność. Bardzo zaangażowany zespół działający w ekspresowym tempie. Zawsze gotowi do działania i chętni do pomocy. Dzięki rzetelnej wiedzy i doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb klienta oraz bardzo dobrej znajomości rynku pomogli wypromować markę w krótkim czasie. Nie tylko znakomicie wywiązują się z wyznaczonych celów, ale również sami w dużej mierze proponują niezwykle ciekawe i przemyślane rozwiązania. Efekty mówią same za siebie. Marka Hilding staje się coraz bardziej rozpoznawalna zarówno wśród konsumentów jak i dystrybutorów oraz wzbudza zainteresowanie mediów.”

7

 01 

Monika Kuc
Dziennikarka, Rzeczpospolita
//spoldzielniapr.com/wp-content/uploads/2019/03/Monika-Kuc.png

„W mojej pracy zawodowej wielokrotnie uczestniczyłam w bardzo interesujących wydarzeniach organizowanych przez Spółdzielnię PR: w Poznaniu, Warszawie i innych miejscach. Jako dziennikarka mam wiele kontaktów z Public Relations różnych instytucji. O pracy pań Anety, Moniki i Pauliny ze Spółdzielni PR mogę w pełni powiedzieć: Perfekcja Profesjonalizm Pasja. Reprezentują wysokie standardy i potrafią sprostać śmiałym wyzwaniom, wymagającym organizacyjnych talentów, jak i inwencji. A przy tym widać, że są naprawdę zaangażowane. Świetnie znają temat, ale przede wszystkim po prostu lubią to, co robią i w ich relacjach z ludźmi nie czuje się konwencjonalnej rutyny, lecz autentyczną potrzebę pomocy i życzliwość. Polecam.”

8

 01 

Anna Grużewska
Redaktor naczelna magazynu Czas na Wnętrze
//spoldzielniapr.com/wp-content/uploads/2019/03/anna-gruzewska.jpg

Codziennie dostaję dziesiątki mejli i codziennie większość z nich ląduje w komputerowym koszu. Jednak wiadomości, które przygotowuje Spółdzielnia PR zawsze czytam z uwagą. Są rzetelne, ale nie nudne, napisane ładną polszczyzną i bardzo przydatne w mojej pracy zawodowej. Widać, że autorki znają się na rzeczy, a przy okazji lubią projekty i twórców, z którymi pracują. Dla mnie Aneta Grzegorzewska-Półtorak i Monika Tokarska są wzorem w swoim fachu! Cieszę się, że do zespołu dołączyły Paulina Młyńska i Joanna Hała, które ucząc się od najlepszych będą mogły rozwijać swoje umiejętności. Moim zdaniem Spółdzielnia PR oferuje coś więcej, niż tylko profesjonalizm. To prawdziwa wiedza, umiejętności i zaangażowanie, a także ogromna życzliwość i dla dziennikarzy i dla klientów.