1

 01 

O nas

SPÓŁDZIELNIA PR TO MY. ZAJMUJEMY SIĘ  PROJEKTOWANIEM KOMUNIKACJI.

Spółdzielnia PR  – współpracujemy, projektujemy, komunikujemy.

Spółdzielnia PR to MY. Zajmujemy się projektowaniem komunikacji. Nie wymyślamy rzeczywistości na nowo, ale z pasją o niej informujemy. Nie ograniczamy się do mówienia, bo za bardzo lubimy słuchać. Komunikacja to dla nas dialog, porozumienie i ciągła nauka. W niej nie liczą się tylko wycinki prasowe, ale cały proces od strategii, po satysfakcjonujący efekt. Szanujemy czas w pracy i w życiu prywatnym.

Mamy przyjemność pracować dla marek z obszaru designu, kultury, edukacji, wnętrz, architektury. Współpracujemy z ludźmi, którzy tworzą nowe miejsca i marki z przekonania, są kreatywni, otwarci, nie boją się zmian, doceniają dobrze zaprojektowane przedmioty, usługi i komunikację. Dzielimy się wiedzą. Łączy nas gen dobrego wzornictwa i kultury.

2

 01 

Monika Tokarska
Monika Tokarska, współtwórczyni Spółdzielni PR, prezeska
//spoldzielniapr.com/wp-content/uploads/2019/03/Monika.jpg

Jestem współtwórczynią i prezeską Spółdzielni PR. Jako absolwentka filologii polskiej ze specjalizacją dziennikarską na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu, swoje uwielbienie dla języka kontynuowałam podczas studiów podyplomowych z zakresu public relations i negocjacji. Interesuję się sztuką, miałam szansę być prezeską fundacji sztuki i kuratorką wystaw … designu, bo po sztuce, to wzornictwo skradło mi serce. Stąd wziął się pomysł na studia z design management. Wieloletnia praca w agencji PR i w biznesie dała mi doświadczenie w budowaniu strategii PR i realizacji działań. W Spółdzielni PR stworzyłyśmy zespół różnych osobowości i kompetencji, które dają nam szerokie perspektywy działania. Dobra energia w spółdzielczej pracy i relacjach z klientami jest zaraźliwa! Na co dzień pracuję nad strategią komunikacji dla marek i nowych projektów, koordynuję pracę zespołu. Nieustanie sprawdzam nową rolę PR w zmieniającej się rzeczywistości cyfrowej i social mediów.

3

 01 

Aneta Grzegorzewska-Półtorak
Aneta Grzegorzewska-Półtorak, współtwórczyni Spódzielni PR, wiceprezeska
//spoldzielniapr.com/wp-content/uploads/2019/03/Aneta.jpg

Jestem współtwórczynią Spółdzielni PR i wiceprezeską. Ukończyłam nauki polityczne na Uniwersytecie Warszawskim i podyplomowe studia Public Relations na poznańskim Uniwersytecie Ekonomicznym. Od 2002 roku pracuję w branży PR. Pracowałam po stronie agencji oraz prowadząc komunikację dla firm. Doceniam różnorodność doświadczeń jakie mogłam zdobywać z zakresu komunikacji, zarządzania marką, współpracy z mediami w koncernach międzynarodowych i polskich firmach. Współtworzyłam i realizowałam kluczowe kampanie PR-owe dla marek uznawanych jako jedne z najlepszych na rynku w swoich branżach. Na co dzień koordynuję projekty, współpracuję z zespołem oraz dbam o relacje z klientami strategicznymi. Najbardziej lubię etap projektowania strategii oraz tworzenia kreatywnych rozwiązań, które potem przekładamy na praktyczne koncepcje. Uwielbiam to, że świat się nieustająco zmienia! Dzięki temu jest miejsce na wdrażanie nowych pomysłów.