1

 01 

Po pierwsze

Po pierwszenaprawdę lubimy swoją pracę i choć PR bardzo się zmienia, z ciekawością podążamy za tymi zmianami. Będąc pośrednikami w kontakcie pomiędzy firmami a mediami czy blogosferą, szukamy wspólnych rozwiązań kierując się zrozumieniem i empatią. Obszary, w których projektujemy komunikację nie są przypadkowe – wypływają z naszych zainteresowań, zdobytych kompetencji i doświadczenia. Może dlatego od tylu lat pracujemy dla branży designu, architektury i kultury, a nadal nam się to nie znudziło?

2

 01 

Po drugie

Po drugie, doceniamy człowieka – nie przepisujemy rzeczywistości na nowo, nie ubarwiamy. Działamy etycznie. Niezmienne jest to, co dotyczy relacji międzyludzkich – szanujemy i z otwartością podchodzimy do potrzeb osób, z którymi pracujemy nawet, gdy nie są wypowiedziane wprost. Uwielbiamy mówić, ale jeszcze bardziej lubimy słuchać, szczera rozmowa to fundament projektowania każdej komunikacji niezależnie czy to social media czy strona internetowa klienta.

3

 01 

Po trzecie

Po trzecie, mamy doświadczenie – wiemy jak projektować komunikację, znamy potrzeby nowych mediów i precyzyjnie dobieramy narzędzia komunikacji do każdego projektu. Wiemy również, jakich błędów unikać, chociaż sytuacje kryzysowe zawsze uczą czegoś nowego – doświadczenie nie wyklucza ciągłej nauki. Współdziałamy i współdzielimy swoją wiedzę, inspirujemy się nawzajem i czerpiemy inspirację od najlepszych.

4

 01 

Po czwarte

Po czwarte, nawet w czasach postprawdy uważamy, że PR to rzetelna informacja taka, która służy zarówno nadawcy, jak i odbiorcy. To nie retoryka jest tu wartością, ale szczerość i przekonanie, że to, o czym mówimy i piszemy ma sens i jest pożyteczne.

5

 01 

Po Piąte

Po piąte, lubimy siebie nawzajem i lubimy tych, z którymi pracujemy.Mamy do siebie szacunek. To wpływa na jakość i atmosferę pracy. A nasza praca jest bardzo efektywna, efektowna i baaardzo przyjemna!