1
PR Strategy

PR Strategy

PR Strategy – nie tworzymy i nie wymyślamy komunikacji. Projektujemy ją zwracając uwagę na potrzeby, na aktualną sytuację i odpowiednie kanały dotarcia. Projektowanie strategii PR to proces, podczas którego najważniejszy jest cel i satysfakcja (także nasza!).

2
PR Consulting

PR Consulting

PR Consulting – jeśli firma chce realizować samodzielnie działania PR w swoim zespole, opracowujemy strategię, przygotowujemy plan działania gotowy do wdrożenia,. To nie jest jednak dokument z zewnątrz, lecz wspólnie opracowany projekt z kierunkami rozwoju i celami.

3
Event Design

Event Design

Event Design – projektujemy wydarzenia specjalne bez sztuczności, bez niepotrzebnego napompowania. Najważniejsze, żeby scenariusz był atrakcyjny dla uczestników, a dzięki temu służył przekazaniu konkretnych treści. Spotkanie musi mieć wyższy sens

4
Media Relations

Media Relations

Media Relations – uważamy, że wszelkie zmiany łatwiej i skuteczniej wprowadza się przy akceptacji i świadomości społecznej. Dlatego rzetelnie informujemy i budujemy trwałe zawodowe relacje z mediami. Szukamy części wspólnej pomiędzy potrzebami klientów i potrzebami mediów.  

5
Social Media

Social Media

Social Media – choć są najmłodsze wśród wszystkich mediów i łatwe do „uruchomienia”, to wcale nie tak łatwo korzystać z nich nie tracąc z oczu celu. Przygotowujemy strategię komunikacji w social mediach, prowadzimy profile i tworzymy wartościowe treści, które budują wizerunek klienta. Wciąż odkrywamy nowe sposoby wykorzystania ogromnego potencjału nowych mediów.

6
Influencer relations

Influencer relations

Influencer relations – doradzamy klientom we współpracy z liderami opinii. Projektujemy komunikację w oparciu o zaangażowanie autorytetów. Po pierwsze wiarygodność!

7
Content marketing

Content marketing

Content marketing – media intensywnie zmieniają się. Coraz więcej publikowanych treści powstaje z udziałem marek i firm. Przygotowujemy merytoryczne treści dla klienta znając specyfikę poszczególnych tytułów i portali. Tworzymy skrojony na miarę media plan, prowadzimy negocjacje warunków i przygotowujemy ciekawe dla odbiorcy teksty na potrzeby mediów tradycyjnych i internetowych.

8
Storytelling

Storytelling

Storytelling – wszyscy lubią opowiadać sobie historie, opowiadamy o trudnym dniu w pracy, o nowych wyzwaniach albo rowerowej wycieczce. Tak naprawdę świat wokół nas jest wielką narracją. My też lubimy opowiadać, ale nie tworzymy jednak baśni i legend. Opowiadamy więc prawdziwe, ciekawe historie wiedząc, że odbiorcy poza potrzebą konkretnego produktu czy usługi poszukują unikalnej wartości.

9
Workshop i training

Workshop i training

Workshop i training – a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o prowadzeniu komunikacji PR w czasach kryzysu mediów tradycyjnych, postprawdy i fake newsów wysyłanych przez nieuczciwych konkurentów, zorganizujemy warsztat, przygotujemy Cię do bycia swoim własnym PR-owcem.

:-)
Rekomendacje